Állásajánlat

Aktuális állásajánlataink

3 fő Géplakatos / Szerkezeti lakatos / Hegesztő

FELADATOK

  • Egyedi ötvözetlen acél- és rozsdamentes acélszerkezetek, illetve egyéb kész/félkésztermékek gyártása;
  • - Pl. célgépek acélszerkezete, acél pódiumok, lépcsők, tartószerkezetek, stb.
  • - Gyártási műveletek (darabolás, hegesztés, csiszolás, festés, stb.) elvégzése;
  • Csővezetékek előgyártási, szerelési, hegesztési munkáinak elvégzése.

ELVÁRÁSOK

  • Jó kézügyesség, műszaki érzék;
  • Műszaki rajzolvasási képesség;
  • Precizitás, igényesség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Géphasználati jártasság.

Előnyt jelent

  • Minősített hegesztői bizonyítvány (AWI, TIG, MMA, MIG/MAG (CO));
  • Műanyaghegesztői tapasztalat (PP, PVC);
  • Hegesztő / lakatos / géplakatos végzettség;
  • Számottevő munkatapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiszámítható, biztos munkahely;
  • Változatos feledatok;
  • Jó munkahelyi légkör;
  • Utazási támogatás;
  • BÉREZÉS: megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, illetve szükség esetén telephelyen kívül különböző helyszíneken.

Amennyiben jelentkezik bármely munkakör betöltésére, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kortekft@kortekft.hu e-mail címre, vagy hívja a +36 (30) 265-9361-es telefonszámot!

Önéletrajz sablon letöltése

Érdeklődés / Jelentkezés űrlap

Honlapunkról közvetlenül is jelentkezhet az állásokra! (Önéletrajzát ez esetben bemásolhatja az üzenet mezőbe.)
Kérjük, minden mezőt töltsön ki, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot!