Állásajánlat

Aktuális állásajánlataink

Műanyag hegesztő

FELADATOK

  • Műanyag tartályok és egyéb kész/féltermékek hegesztése (polipropilén, polietilén);
  • Műanyagcsövezési munkák elvégzése (PVC, PP, PE).

ELVÁRÁSOK

  • Jó kézügyesség, műszaki érzék;
  • Műszaki rajzolvasási képesség;
  • Precizitás, igényesség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Géphasználati jártasság.

Előnyt jelent

  • Műanyaghegesztői tapasztalat;
  • Asztalos / hegesztő / lakatos / géplakatos végzettség.

Projektvezető tervezőmérnök

FELADATOK

  • Ipari szennyvízkezelő rendszerek és berendezések tervezése (egyedi berendezések, műanyag tartályok, csőrendszerek, hegesztett acélszerkezetek tervezése);
  • Projektvezetési feladatok ellátása (kapcsolattartás megrendelővel és alvállalkozókkal, helyszíni munkák szervezése, kapcsolattartás beszerzővel, termelésvezetővel és más projektvezetőkkel)
  • Munkaterületen az alvállalkozók irányítása és a teljesítések ellenőrzése, igazolása, minőségellenőrzése, a munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartatása;
  • Rajzdokumentációk készítése, rendszerezése és karbantartása.

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (épületgépész-, gépész-, építőmérnök);
  • Tervezőprogramok ismerete (pl. AutoCAD, SolidEdge);
  • MS Office programok ismerete (Excel, Word, Outlook, PDF);
  • Erős problémamegoldó és szervező készség;
  • Precizitás, igényesség, kreativitás;
  • Pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

  • Angol nyelvtudás;
  • Ipari szennyvízkezelés területén szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiszámítható, biztos munkahely;
  • Változatos feledatok;
  • Jó munkahelyi légkör;
  • Utazási támogatás;
  • BÉREZÉS: megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti, illetve szükség esetén telephelyen kívül különböző helyszíneken.

Amennyiben jelentkezik bármely munkakör betöltésére, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kortekft@kortekft.hu e-mail címre, vagy hívja a +36 (30) 265 9361-es telefonszámot!

Önéletrajz sablon letöltése

Érdeklődés / Jelentkezés űrlap

Honlapunkról közvetlenül is jelentkezhet az állásokra! (Önéletrajzát ez esetben bemásolhatja az üzenet mezőbe.)
Kérjük, minden mezőt töltsön ki, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot!